Jdi na obsah Jdi na menu
 


O Rybách.

19. 5. 2006

Ryby - charakteristika ženy

CharakteristikaCharakteristika: Patříte mezi nejžádanější ženy a to zejména pro svou ženskou tajuplnost a zdrženlivost. Mnohým připadáte roztomile nevyzpytatelná a zasněná žena snů.

Svým náladám podléháte stejně rychle, jako se mění březnový vítr. Jste velice sentimentální a pokud vám někdo zraní vaše city, dokážete vyplakat potoky slz. Je pro vás velice těžké překonat plachost a pochybnosti. Váš strach vás může odehnat od všech ostatních a ponechat v osamělosti. Občas býváte marnotratná, ale pokud bude situace naléhavá, přizpůsobíte se i skromným podmínkám.

LáskaLáska: V lásce dáváte přednost romantice. Nemáte touhu svého partnera ovládat spíše naopak, chcete být ovládaná jím. Co opravdu od svého muže očekáváte je, aby vás chránil a opatroval. Vždy budete vyhledávat gentlmany, kteří vám budou otevírat dveře, pomohou do kabátu či zapálí cigaretu.

Svého partnera budete neustále obdivovat a uctívat. Nikdy ho nebudete z ničeho vinit, vždy to bude chyba někoho jiného. Pokud váš přítel bude stát za vámi, odpustíte si i své rýpavé nálady.

Žena Ryba pro své děti udělá maximum. Obětuje cokoliv, aby její děti měly všechno, co jí osobně bylo odepřeno. Jediné co vám činní problémy, je být na své děti přísná. Musíte se hodně učit nebýt příliš shovívavá.

Velice ráda se necháte živit svým manželem a svůj veškerý čas obětujete jemu a celé vaší rodině.

ZdravíZdraví: Jelikož jste opravdu velice křehká osoba, podléháte mnohým nemocem častěji než kdokoliv jiný. Máte velice oslabený imunitní systém, a proto můžete trpět často alergiemi. Měla byste se vyhýbat nestřídmostem, extrémům a zbytečným stresům.

PrácePráce: Jste velice pečlivá, máte bohatou představivost, výborně se přizpůsobujete, bohužel postrádáte důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazujete. Upřednostňujete spíše týmovou práci. Vhodné jsou pro Vás profese např. lékařka, zdravotní sestra, kosmetička, učitelka, výtvarnice apod. Své schopnosti však můžete uplatnit i v oborech spjatých s matematikou.


Ryby - charakteristika muže

CharakteristikaCharakteristika: Většina mužů ve znamení Ryb jsou něžní snílci, kteří jsou velice skromní a chápaví, umělecky založení a romantický.

Muž Ryba nemá žádné předsudky ba naopak je velice tolerantní. Přátelé se mu často svěřují, jelikož vědí, že Ryba vše uchová v tajnosti. Typický muž zrozený v tomto znamení hovoří velmi pomalu, myslí mírumilovně a pokouší se hledět svého. Nesnáší pomluvy a závist.

Jelikož je tento muž velice cizlivý a snadno zranitelný, od své partnerky bude vždy očekávat obrovské povzbuzení a uznání. Občas se rozlobí, ale jeho hněv je málokdy prudký či dlouhodobý. I když má někdy problémy porozumět sám sobě, nečiní mu problém porozumět druhým.

Muž Ryba nebývá žárlivý, ale spíše dokáže vyvolat žárlivost ve své partnerce. Má totiž mnoho přátel obojího pohlaví a někdy jim bude projevovat sympatie v poněkud nevhodném čase. Ryba miluje krásu a čas od času se zahledí na krásnou ženu. Ale v podstatě bude laskavý manžel, který bude jak romantický milenec, tak výborný společník. Občas ho přepadnou deprese, ale pokud vše vezme jeho partnerka do svých rukou, velice rychle se mu vrátí zase dobrá nálada.

Pro své děti bude pohádkový táta, s kterým si užijí hodně legrace. Často si s nimi bude hodiny hrát. Roli vychovatele převezme jeho partnerka.

V lásce se muž Ryba potřebuje o někoho citově opřít, což znamená, že ho jeho partnerka musí neustále ujišťovat o jeho kvalitách a přednostech.